نتایج جستجو برای عبارت :

مطالب همسفران شعبه رودكي

همسفران سحرخیز و ورزشکار شعبه شمس در روز 29 آذرماه 1398 یک جمعه پر انرژی دیگر را در پارک طالقانی گذراندند. در این روز پاییزی تیم اول دارت شمس در سومین دوره مسابقات دارت پیروز شد. از طرف تمام همسفران و مسافران شعبه این پیروزی را به اعضای تیم دارت شعبه شمس تبریک می گوییم.
از همسفران شعبه حسنانی و کمک راهنمایان عزیز درخواست داریم با اعضای سایت حسنانی همکاری بفرمایند.✅در خصوص استادی مجازی، از آنجا که خواسته ما اینست تمامی عزیزان سفر دومی بتوانند این جایگاه را تجربه کنند و اولویت ما از همان ابتدای شروع به کار جلسات مجازی، همسفران تازه رها شده یا همسفران سفر دومی ای بوده است که تابحال خدمتی به ایشان نرسیده، لذا از کمک راهنمایان عزیز تقاضا داریم آموزشهای لازم را به رهجوهای خود داده و این مطلب را نیز یاد آوری کن
 روز چهارشنبه 98/11/2 آزمون کمک راهنمایی همسفران و مسافران لژیون ویلیام وایت در شعبه ورزنده برگزار گردید و مسافر نیکوتین خانم زهرا از شعبه حر و مسافر نیکوتین خانم الهه از شعبه حسنانی در این آزمون قبول شدند، عرض تبریک خدمت بنیان کنگره 60 آقای مهندس سرکار خانم آنی عزیز و سرکار خانم کماندار عزیز و راهنمای محترم سرکار خانم جلالی داریم و از خداوند برای آقای مهندس و خانواده محترمشان سلامتی و شادی می خواهیم.
✰ به نام خداوند بلند مرتبه ی آفرینشگر ✰✩جمعه ی گذشته مورخ ۹۸/۰۸/۱۰ ، تیم والیبال همسفران شعبه پروین اعتصامی - اراک به مصاف تیم والیبال شعبه اصفهان رفت و با کسب نتیجه ۲ بر ۰ به نفع تیم رقیب ، موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات جام سردار شد . این پیروزی را خدمت اسیستانت محترم شعبه ، همسفران عزیز و تک تک بازیکنان تیم ، علی الخصوص سرپرست محترم تیم ، همسفر محبوبه جودکی و کاپیتان محترم تیم ، همسفر فاطمه قائمی تبریک و تهنیت عرض می نماییم . ✩
پنجمین جلسه از دوره پنجاه و سوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه همسفران شعبه شادآباد، روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۹/۶/۱۸ با استادی همسفر ربابه، نگهبانی همسفر فروغ و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه عدالت؛ آیا همه افراد در کنگره ۶۰ با هم برابرند؟ » رأس ساعت ۱۶:۰۰ آغاز به کار نمود.
جلسه اول از دورهٔ اولِ لژیون‌های سردارِ همسفران شعبه شادآباد، با نگهبانی همسفر آزاده و استادی همسفر مینا و دبیری موقت همسفر فریده و با حضور همسفر نسرین اسیستانت شعبه شادآباد و راهنمای لژیون سردار همسفران با دستور جلسهٔ رمضان معلم بخشش (قدر و تقدیر)» مورخ ۱۳۹۹/۲/۳۰ رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود.
قابل توجه کلیه همسفران شعبه سهروردی : همسفران گرامی ؛ از دوشنبه 1399/7/7 کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران راس ساعت ۱۵ برگزار می گردد . ساعت  جلسات همسفران از 15 تا :10 می باشد . از همسفران محترم خواهشمندیم طبق ساعت لژیون خود در شعبه حضور داشته باشند . استفاده از ماسک و دستکش اامی است . با احترام ، اسیستانت و مرزبانی گروه خانواده 
به اطلاع کلیه همسفران عزیز می رساند؛انتخابات مرزبانی گروه خانواده نمایندگی کرج به هفته آینده روز دوشنبه مورخ  98/10/23 موکول شد.عزیران فردا طبق روال قبل در شعبه حضور داشته باشندفردا فقط انتخابات نگهبانی برگزار می گردد.با سپاس از شما عزیزان
" به نام قدرت مطلق "آزمون شماره 1داخلی همسفران در تاریخ 1398/12/20 و روز سه شنبه، ساعت 14:30 در نمایندگی حر برگزار خواهد شد.منبع آزمون: جزوه جهان بینی۱، جزوه راهنمای تازه واردین، سی‌دی‌های طلب، کفر، انتقال صفات می‌باشد و سوالات به صورت تستی و تشریحی و جای خالی است.با ارزوی موفقیت‌های روز افزون برای همسفران شعبه حر و خداقوت و تشکر خدمت مسئول امتحانات همسفران شعبه حر، کمک‌راهنمای محترم خانم اعظم عزیز موفق باشید.
جلسه دهم از دور سی و نهم کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه سلمان فارسی مورخ ۹۸/۱۱/۷  با نگهبانی همسفر وجیهه ، استادی همسفر زهره و دبیری خانم اعظم با دستور جلسه ی" نظم ، انضباط و احترام " راس ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.ماباید همیشه از طبیعت و نظام هستی و قوانین حاکم بر آن درس بگیریم چون هستی از نظم وانضباط شگفت انگیزی برخوردار است.
اطلاعیه انتخابات مرزبانی همسفرانبدینوسیله به اطلاع میرسانیم که روز سه شنبه 29 بهمن ماه سال 1398 انتخابات مرزبانی همسفران شعبه ستارخان با حضور دستیاران دیده بان انتخابات در شعبه ساعت 3 برگزار میشود. از همسفران عزیز خواهشمندیم راس ساعت در شعبه حضور داشته و کارت عضویت خود را نیز به همراه داشته باشند . با سپاس اسیستانت و گروه مرزبانی
چهارمین جلسه از دوره پنجاه و سوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه همسفران شعبه شادآباد، روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۹/۶/۱۱ با استادی همسفر مریم، نگهبانی همسفر نوشین و دبیری همسفر مرجان با دستور جلسه چگونه از سایت کنگره ۶۰ استفاده می‌کنم » رأس ساعت ۱۶:۰۰ آغاز به کار نمود.
بنام خالق بی همتا  جلسه هماهنگی کمک راهنمایان هم از ساعت 15 الی 16 در شعبه برگزار گردید .جلسه حضوری همسفران در روز دوشنبه تاریخ  99/8/12از ساعت 16 الی 19 با حضور  تعدادی از لژیون ها و ایجنت محترم و مرزبانان عزیز برگزار شد.
با عرض احترام خدمت همه همسفران و مسافرانی که مطالب وبلاگ را دنبال می‌کنند؛ خدمت یکی از اعضای لژیون سردار شعبه شادآباد هستیم که به تازگی نشان دنور را دریافت کردند؛ در این خصوص گفتگویی با ایشان خواهیم داشت.
روز سه‌شنبه، شانزدهم مهرماه سال 98، همسفران شعبه ایمان درمراسم ویژه‌ای که به مناسبت هفته تقدیر از ایجنت، اسیستانت و مرزبان‌ها، برگزار شدشرکت نمودند. ابتدا تقدیرنامه‌هایآقای مهندس، از خانم آذر، اسیستانت محترم شعبه و همچنین همسفر منصوره و همسفرالهه، مرزبان‌های شعبه به ایشان تقدیم شد. در ادامه همسفران، در کنار کمک راهنماهایخویش، با گل و پاکت از ایشان تقدیر نمودند.
✰ به نام صاحب واژه ی قدرت مطلق ، الله ✰به اطلاع کلیه ی همسفران عزیز می رساند ، شعبه پروین اعتصامی ـ اراک ، پنجشنبه ی این هفته ، مورخ ۹۸/۰۹/۰۷ ، میزبان دیده بان بزرگوارمان ، جناب آقای احمد حکیمی خواهد بود . لذا از همه ی همسفران عزیز خواهشمندیم رأس ساعت مقرر و با پوششی سفید در شعبه ، حضور داشته باشند . قبلاً از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم .٭ واحد مرزبانی همسفران ٭
روز سه شنبه 29 بهمن ماه سال 98 انتخابات مرزبانی همسفران شعبه ستارخان با زیبایی هرچه با شکوه تر  با حضور دستیار دیده بان برگزار شد . در این انتخابات همسفر اعظم و همسفر فاطمه مرزبان های جدید شعبه برای مدت 14 ماه  انتخاب شدند.
" به نام قدرت مطلق "عملکرد لژیون اول:همسفران باباطاهر همدان با کمک راهنمایی سر کار خانم معصومه، در روز یکشنبه، مورخ 1399/7/27 راس ساعت ۱۸ در شعبه باباطاهر به صورت حضوری با موضوع سی دی " ساختار خویش" با مشارکت اعضای لژیون آغاز به کار کرد.
" به نام قدرت مطلق "به اطلاع می‌رساند، همسفران قبول شده در آزمون سال ۹۸ در کمک راهنمایی و راهنمای تازه‌واردین؛ برای مصاحبه باید در روز‌های چهار شنبه به آکادمی بروند.موارد مورد نیاز برای مصاحبه در آکادمی در روزهای چهارشنبه: به همراه داشتن فرم کارورزی کامل شده با امضاء اسیستانت محترم شعبه سرکار خانم صبا و مهر مرزبان‌ها و کپی کارت ملی به همراه دو قطعه عکس و کپی کارت شعبه ( البته اعتبار کارت‌ها را چک کنید)  و فرم وارد شدن به سفر دوم ( نوشتن ۴
به نام قدرت مطلق الله این جلسه ششمین جلسه از دور یازدهم سری جلسات خصوصی همسفران شعبه خمین با استادی" همسفر ملیحه" و نگهبانی "همسفر مرضیه" و دبیری" همسفر فاطمه" با دستور جلسه" شیشه و تخریب های آن و درمان آن با روش دی اس تی" راس ساعت ۱۷ شروع به کار نمود ا
روز سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ اعضای لژیون سردار شعبه رودهن گروه همسفران با پوشش سپید به نشان پاکی میزبان دیگر همسفران در این شعبه بودند و  به  میمنت این جشن بزرگ  و یمن قدوم این عزیزان همسفر آذین بستند .به نظاره نشستند و به ثبت لحظات دل بستند . لحظاتی مملو از عشق و  ایمان .جا دارد این لحظات ناب را با دیگر اعضای کنگره ۶۰ به اشتراک بگذاریم تا شما هم در شادی ما سهیم باشید .
به نام قدرت مطلق الله اهداء شال نمادین توسط اسیسانت محترم شعبه باباطاهر  سرکار خانم کرمی به همسفران محترم در واحد همسفران باباطاهر در طی هفته آینده خدا را شاکریم که با تلاش و همت مسافران و همسفران هر روز شاهد رشد و پویایی نمایندگی همدان هستیم این بار همسفران ثابت کردند که برای رسیدن به هدفی   در مسیر مقدسی که انتخاب نموده‌اند دست در دست مسافران خود در یاری در راه ماندگانی که خواهان رهایی از بند جهل اعتیاد هستند استوار و
به نام قدرت مطلق الله" پنجمین جلسه از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران شعبه خمین درروزیکشنبه مورخ۹۹/۴/۱۵ با استادی همسفر زهرا نگهبانی همسفر مرضیه و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه تعطیلات تابستان راس ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.
اولین جلسه از دوره پنجاه و سوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه همسفران شعبه شادآباد، روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۹/۳/۲۰ با استادی همسفر مینا، نگهبانی همسفر الهام و دبیری همسفر فتانه با دستور جلسه در کنگره ۶۰ چگونه قدردانی می‌کنیم» رأس ساعت ۱۶:۰۰ آغاز به کار نمود.
با قدرت گرفتن از قدرت مطلق الله و سلام به  مسافران و همسفران  عزیز و گرامی صفحه وبلاگ راهنما علی رضا مشکلانی ( کمک راهنمای لژیون 6 شعبه شیخ بهایی اصفهان ) راه اندازی شد ، امید است بتوانیم با ارایه مطالب مفید برای تمام کسانی که خواستار رهایی از دام اعتیاد هستند قدمی کوچک در راه احیای جمعیت انسانی بر داریم .خواهشمند است با ارایه نظرات خود ما را در بهتر شدن مطالب یاری نماید.با سپاس
بنام خالق یکتا جلسه لژیون سردار با دستور جلسه گلریزان  از ساعت 15/30 الی 16/15 در شعبه برگزار گردید. جلسه حضوری همسفران در روز دوشنبه تاریخ  99/8/28از ساعت 16 الی 19 با حضور تعدادی از لژیون ها و ایجنت محترم و مرزبانان عزیز برگزار شد.
دریافت گل (نوشتن 40 سی دی ) کمک راهنمایان  و همسفران محترم شعبه سمنان  که در روز چهارشنبه 98/11/16 رسماً وارد سفر دوم شدند و از دستان پر توان  آقای مهندس گل ورود به سفر دوم خود را دریافت نمودند.
ششمین جلسه از دور دهم کارگاه اموزشی خصوصی همسفران شعبه خمین در روز یکشنبه هشتم دی ماه ۱۳۹۸ با استادی همسفر فاطمه نگهبانی همسفر اعظم دبیری همسفر فاطمه آغاز به کار نمود.در کنگره هر ساله مسابقات ورزشی در رشته های مختلف برگزار می گردد و نفرات زیادی در قالب سیستم های لژیون و یا شعبه در آن شرکت می کنند  دو مسابقه فیزیکی تحت عنوان جام عقاب طلایی و دیگری جام سردار که اعضای کنگره ۶۰ در قالب تیم نمایندگی خود در آن شرکت دارند و رقابت می کنند.
★ بنام خداوندی که آشکار و نهان در سینه ها را بخوبی می داند ★⍟ جمعه گذشته ، مورخ ۹۸/۰۸/۰۳ ، تیم والیبال همسفران شعبه پروین اعتصامی از اراک به مصاف تیم والیبال شعبه شفا از مشهد رفتند و پس از گذراندن سه ست ، موفق شدند با کسب نتیجه ۲ بر ۱ ، تیم مقابل را مغلوب خود سازند . این پیروزی براسیستانت محترم و تمام عزیزان تهنیت وخجسته باد ⍟
مشارکت همسفران با دستور جلسه کتاب ۱۴ مقاله و تجلیل از کمک راهنمای محترم همسفر خانم محبوبهزمانی که من شعبه شیخ بهایی بودم و خانم محبوبه عزیز در شعبه سلمان بودند هر موقع ردپایی از ایشان می دیدم با تمام وجودم مقالات و مصاحبه های این عزیز را گوش می کردم.

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
انجام پروژه های database دنیای مدیا و اطلاعات lirusebel آموزش کامپیوتر انیاک rioblacjuncsound Wayne's site مطالب اینترنتی غریبانه فروشگاه پروژه های میکروکنترلر (AVR PIC 8051 ) ریاضی آسان است