نتایج جستجو برای عبارت :

متن سی دی جشن همسفر

به نام قدرت مطلق الله " سلام دوستان آذر هستم یک همسفر" به بهانه جشن همسفر " فرصتی دست داد تا این مشارکت را بنویسم امیدوارم همسفرانی که در کنگره در حال آموزش هستند و دل شکسته و نا امید هستند بخوانند و بدانند که پایان شب سيه سپید است ‌.زمانی که من وارد کنگره شدم مسافر نداشتم و این مساله کمی روحیه مرا تحت الشعاع قرار میداد و حس غریبی به من دست میداد .با شروع آموزشها در کنگره این پرسش برایم مطرح شد چرا به کنگره می آیم ؟هدف من‌چیست؟
جلسه ی دوازدهم از دوره ی پانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه ی امین گلی با استادي کمک راهنمای محترم همسفر لیلا، نگهبانی همسفر مرضیه و دبیری همسفر رویا با دستور جلسه ی هفته ی همسفر» روز دوشنبه ۲۳دي ماه ۱۳۹۸  ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .
کارگاه آموزشی مسافران و همسفران کنگره 60؛ نمایندگی شمس با استادي همسفر لیلی، نگهبانی همسفر مریم و دبیر همسفر زهرا با دستور جلسه هفته همسفر» روز شنبه به تاریخ 1398/10/28 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.
نهمین جلسه از دور سوم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره ۶۰ لژیون خرم آباد روزهای پنجشنبه با استادي کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه نگهبانی همسفر ایران و دبیری همسفر هدي با دستور جلسه جشن همسفر در تاریخ 1398/10/26 راس ساعت 17 شروع بکار  کرد.
جلسه چهارم از دور چهل و هشتم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60؛ نمایندگی ابن‌سينا به استادي اسيستانت همسفر فاطمه، نگهبانی موقت همسفر مریم و دبیری همسفر بهجت، با دستور جلسه (وادي اول و تاثیر آن روی من)  و مراسم تجلیل از کمک راهنما همسفر حکیمه روز دوشنبه ۷ مهر سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ آغاز به کارکرد.
روز چهار شنبه مورخ ۶ آذرماه ۱۳۹۸ همسفر اعظم رهجوی کمک راهنمای محترم همسفر الهه و همسفرفاطمه و همسفر زهرا ، رهجویان  کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه با نوشتن بیش از چهل سي دي رسما وارد سفر دوم شدند و از آقای مهندس گل ورود به سفر دوم خود را دریافت نمودند .در ادامه تصاویر آن را مشاهده نمایید .
"به نام قدرت مطلق الله "جلسه هشتم از دور اول کارگاه های آموزشی عمومی کنگره ٦۰ نمایندگی خمین در روز پنج شنبه ٢٦ دي ماه ١٣٩٨ با استادي کمک راهنمای محترم همسفر بهیه و نگهبانی همسفر اعظم و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه " جشن همسفر " ساعت ١٧ آغاز به کار کرد .
به نام قدرت مطلقجلسه هشتم از دوره سي و نهم  سری  کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ شعبه سلمان فارسي روز دوشنبه مورخ ۲۳/ ۱۰/ ۹۸  با نگهبانی همسفر خانم وجیهه ،استادي همسفر خانم رها و دبیری همسفر خانم اعظم  با دستور جلسه " هفته همسفر" راس ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود. من با تمام مسافرانی هستم که احساس می‌کنند، همسفری ندارند و یا واقعاً همسفر ندارند. برادر عزیز من، خواهر عزیز من، دستت را به گرمی می فشارم، شما تنها نیستید، تک تک ما مثل دانه ها
سلام دوستان فرشته هستم هم‌سفر - کمک راهنمای لژیون هفتمهفته همسفر بر کلیه همسفران عزیز کنگره ۶۰ مبارک. قبل از هر چیز می‌خواهم بگویم همسفر کیست و چه وظیفه‌ای بر دوش همسفر قرار دارد؟ در مسيرسفر چه کمکی در حق مسافر می‌کند؟ آیا مسافر بدون همسفر دچار آسيب می‌شود یا خیر و خیلی سؤالات ديگر.
جلسه ششم از دور چهل و هشتم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60؛ نمایندگی ابن‌سينا به استادي همسفر محدثه، نگهبانی همسفر مریم و دبیری همسفر بهجت، با دستور جلسه(وادي دوم و تاثیر آن روی من) روز دوشنبه ۵ آبان سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ آغاز به کارکرد.
سلام دوستان طاهره هستم همسفر:علمی که من از سي دي نقش همسفر آموختم این بود که طبق خود اسم سي دي که نقش همسفر هست، من مسئولیتی برعهده دارم و نقشم را باید به خوبی ایفا کنم. نقش یعنی همان واگذاری مسئولیتی که به عهده ی من همسفر است. من این را درک کردم که اگر خواستم در کنگره بیایم و به عنوان یک همسفر باشم، باید با علمی که از سي دي ها و نوشتارها و کمک راهنمایم دریافت می کنم به نحو شایسته استفاده کنم تا از جهالت خودم بیرون بیایم و به عنوان یک فردي که برای
جلسه هماهنگی کمک راهنمایان شعبه ابن‌سينا بخش همسفران با استادي همسفر مرضیه و نگهبانی همسفر حکیمه و دبیری همسفر سولماز با حضور تمامی کمک راهنمایان و اسيستانت شعبه خانم فاطمه و مرزبانان همسفر اشرف و همسفر صديقه و با حضور کمک راهنمای نیکوتین خانم جلالی در تاریخ ۹ دي ماه سال ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۳ برگزار شد.
جلسه‌ی دوم از دوره‌ی یکم، کارگاه آموزشی همسفران شعبه ابن سينا،لژیون سردار با استادي ایجنت همسفر فاطمه  نگهبانی همسفر اعظم و دبیری همسفر سهیلا با دستور جلسه‌ی(جشن گلریزان) در تاریخ ۱۹ آبان ۹۹ راس ساعت ۱۴ آغاز به کار کرد.
" به نام قدرت مطلق "با سلام لژیون دوم همسفران باباطاهر همدان در روز یکشنبه مورخ ۲۹ . ۱۰ . ۹۸ به استادي کمک راهنمای محترم همسفر راحله و مشارکت خانم ها همسفر معصومه و همسفر مریم با موضوع سي دي منیت راس ساعت ۱۸:۳۰ آغا ز به کار نمود .
جلسه اول از دور چهل و هشتم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60؛ نمایندگی ابن‌سينا به استادي همسفر فاطمه، نگهبانی همسفر مریم و دبیری همسفر بهجت، با دستور جلسه  عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟ روز دوشنبه ۱۷ شهریور سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۵ آغاز به کارکرد.
سلام دوستان الهام هستم همسفر برداشت من از سي دي همسفر این است که ما وقتی به کنگره می اییم باید به خاطر خودمان باشدمن به خاطر مسافرم وارد کنگره شدم ولی با آموزش هایی که گرفتم فهمیدم تخریب من از مسافرم خیلی بیشتر است وباید به کنگره بیایم برای خودم نه مسافرم .باید دانش خودم را زیاد کنم که حالم خوب باشدتا بتوانم به مسافرم کمک کنم فهمیدم من همسفر نقش مکمل دارم وتا زمانی که دانش نداشته باشم نمی توانم هیچ کمکی به مسافرم بکنم.تاریکی مثل تار است که دو
همسفر؛ مرهمی بر بال های زخمی مسافرگفت و گو با همسفر زهره در باب دستور جلسه جشن همسفر»همسفر زهره یکی از همسفرانی هستند که با وجود این که هنوز مسافرشان به درمان نرسيده اند اما عاشقانه به پای پیمان عشق و محبت خود ماندند. در ادامه مطلب گفت و گویی با ایشان داریم تا بدانیم چه اتفاقی می افتد که یک همسفر آرامش را در کنار یک مسافر مصرف کننده تجربه می کند.
جلسه ی چهاردهم از دور یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران؛ نمایندگی رودهن با استادي همسفر فاطمه، نگهبانی همسفر زهرا و دبیری موقت همسفر رضوان با دستور جلسه D SAP روز سه شنبه در تاریخ 30 مهر 98 ساعت 16 برگزار گرديد.
 "پایان هر نقطه سرآغاز خط ديگری است" روز جمعه همسفر زهره رهجو  کمک راهنما همسفر سمیه به همراه مسافرشان با گرفتن گل رهایی و نوشتن 40 عدد سي دي رسما وارد سفر دوم شدند. این رهایی را صمیمانه به ایشان تبریک میگوییم.
" همسفر در کنگره 60 می آموزد که نقش او ، نقش همراه ، پشتیبان ، و حمایت کننده است ، کسي که در لحظه های سخت به مسافرش امید و قوت قلب و اعتماد به نفس می دهد . به تعبیر بنیان کنگره 60 ، عملکرد همسفر بسان یک بال پرواز است و اگر همسفر نقش خود را به درستی ایفا نماید ، پرواز و موفقیتی با شکوه در انتظار او و مسافرش خواهد بود .""با یکی از "همسفران سفر دوم" گروه خانواده نمایندگی شفا گفتگویی داریم که توجه شما عزیزان را به آن جلب می کنم:
جلسه سوم از دور اول کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران نمایندگی خمین با استادي اسيستنت محترم همسفر الهه ، نگهبانی همسفر اعظم و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه " جشن گلریزان " در روز یک شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷ آغاز به کار کرد.
همسفر؛ مرهمی بر بال های زخمی مسافرگفت و گو با همسفر زهره در باب دستور جلسه جشن همسفر»همسفر زهره یکی از همسفرانی هستند که با وجود این که هنوز مسافرشان به درمان نرسيده اند اما عاشقانه به پای پیمان عشق و محبت خود ماندند. در ادامه مطلب گفت و گویی با ایشان داریم تا بدانیم چه اتفاقی می افتد که یک همسفر آرامش را در کنار یک مسافر مصرف کننده تجربه می کند.
 اولین جلسه از کارگاههای آموزشی مجازی ویژه آقایان همسفر با دستور جلسه بیماری کرونا با استادي همسفر مهدي و نگهبانی همسفر رضا و دبیری همسفر محمد در روز پنج شنبه 98/12/15 راس ساعت 13/30 برگزار گرديد.
به نام قدرت مطلق اللهروز پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ،در شعبه میرداماد تولد اولین سال رهایی همسفر راحله و مسافر گرامیشان را جشن گرفتیم. کمک راهنمای محترم همسفر زهرا چنین فرمودند:((صحبت‌های کمک راهنمای همسفر (خانم زهرا) 
چهارمین آزمون آنلاین جهانبینی همسفران حسنانی در روز سه شنبه 99/2/23 راس ساعت 6:30 برگزار گرديد و تعداد 23 نفر از همسفران در این ازمون شرکت کردند.منابع: کتاب ۶۰ درجه ، از بازی پازل تا صفحه ۱۲۷ تا سر لحظه دشواری، سي دي وادي چهارم بخش ۲طراحان سوالات: کمک راهنمایان: همسفر فاطمه، لژیون دوم، همسفر زهرامسئول امتحانات و تایپ: کمک راهنما همسفر فاطمه، لژیون دومسيستم: همسفر سارا
جلسه نهم از دور چهل و هشتم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60؛ نمایندگی ابن‌سينا به استادي همسفر زینب، نگهبانی همسفر مریم و دبیری همسفر زهرا، با دستور جلسه (رابطه یادگیری و معرکه گیری) روز دوشنبه ۳ آذر سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۴ آغاز به کارکرد. 
جلسه دوم از دوره سوم جلسات آموزشی خصوصی هماهنگی کمک راهنمایان گروه خانواده کنگره ۶۰ نمایندگی خمین  در روز یک شنبه ۱۵ دي ماه ۱۳۹۸با نگهبانی کمک راهنمای محترم  همسفر ملیحه و استادي کمک راهنمای محترم همسفر بهیه و دبیری کمک راهنمای محترم  همسفر منصوره با حضور اسيستنت محترم همسفر الهه  ساعت ۱۵ برگزار شد .
جلسه یکم از دور دوازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران؛ نمایندگی رودهن با استادي اسيستانت محترم همسفر مهشید، نگهبانی همسفر نازنین، دبیری همسفر نرگس با دستور جلسه (رابطه یادگیری و معرکه گیری) روز سه شنبه تاریخ 14 آبان 98 ساعت 16 برگزار گرديد.
سومین جلسه ی  لژیون سردار در نمایندگی صائب تبریزی با دستور جلسه ی  " پس انداز " با استادي اسيستانت محترم همسفر خانم لیلا ، نگهبانی همسفر خانم رباب و دبیری همسفر خانم معصومه و با حضور همسفر خانم رعنادر مورخه ۹۹/۴/۹ ساعت ۱۰ صبح بصورت مجازی آغاز بکار نمود.
جلسه چهارم از دوره اول لژیون مجازی خدمتگزاران سایت با دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی با استادي همسفر خانم نسترن با نگهبانی همسفر خانم منیره و با دبیری همسفر خانم پریا در مورخه ۹۹/۵/۳ آغاز به کار نمود.

آخرین جستجو ها

Jimmy's page گمشده نیک فوم شیما نوشت زندان خاطرات ! Cheap NHL Jerseys: New York Islanders Jerseys Online Sale. فعام تون Holly ✝فرکانس هـــــــزار✝ gasucworkmid