نتایج جستجو برای عبارت :

متن خلاصه نویسی سی دی بیکران کنگره ۶۰

به نام قدرت مطلقخلاصه عملکرد لژیون دوشنبه ۹۸/۱۰/۱۶ با راهنمایی خانم محبوبه و جمعی از همسفران، در خصوص دستور جلسه ی ، کمک کنگره به من؟ و کمک من به کنگره؟ و سي دي طلب ظلم ۲ آغاز به کار کرد .در کنگره بمیریم و یک نفر ديگر خلق شود. چون اگر صفات خوبی داشتم که اینجا نبودم. و خدا را شکر که کنگره به ما اینقدر کمک کرده است
پنجمین جلسه از دوره هجدهم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران شعبه آزادي با استادي مسافر فرشادونگهبانی مسافر قاسم و دبیری مسافر یونس با دستور جلسه کمک کنگره من به کنگره و کمک کنگره به من در روز یکشنبه مورخ 98/10/15 راس  ساعت 17: آغاز به کار کردخلاصه سخنان استاد:
دوازدهمین جلسه از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با استادي دکتر بهنام، نگهبانی آقای مهندس و دبیری دکتر محسن با دستور جلسه 《کمک کنگره به من،خدمت من به کنگره و سي دي بيکران》 در روز جمعه 20 دي ماه 1398  ساعت 8 صبح آغاز بکار نمود. ارابه‌ها را در بيکران به حرکت درآورید، قبل از اینکه موجودات مضر و ریز پایه‌ها و ستون‌های آن را تخریب کنند و آن را از بین ببرند.
 خلاصه سي دي معلم دوستان همانطوری که نافرمانی جایگاه انسان را از بهشت به کره خاکی و سختیها کشاند برعکس فرمانبرداری از خداوند جایگاه انسان را از پستی به بالاتر ارتقاع میبخشد حال این فرمانبرداری برای مامسافران کنگره سلسله مراتب دارد ما باید در کنگره با فرمانبرداری از راهنمای خود و قوانین کنگره تمرین فرمان بردار شدن کنیم تا درطول زندگی از آن استفاده کنیم و بتوانیم فرمان بردار خدا باشیم حرکت درست و فرمانبرداری در کنگره امید به سعادت و خ
جلسه سيزدهم از دور ششم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی ساوه روز سه شنبه مورخ 99/6/11 با استادي مسافر مجید و نگهبانی مسافر ولی و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه از سایت کنگره 60 چگون استفاده می کنیم؟ مقاله نويسي راس ساعت 16 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد:دستور جلسه این هفته در مورد سایت کنگره ۶۰ است.آقای مهندس در چند جا  سایت را اینگونه معرفی می کند؛ سایت کنگره بزرگترین نمایندگی یا بزرگترین دانشگاه کنگره ه۰ است و در جای ديگر از سای
دوره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود. 
جلسه هجدهم از لژیون‌های مجازی همسفران کنگره 60 نمایندگیلویی پاستور روز شنبه 27 ارديبهشت‌ماه 1399 با مشارکت همسفران، ساعت آغاز به‌کار کرد. در ادامه خلاصه‌ای از عملکرد لژیون یکم در باب دستور جلسه " در استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟" پیش روی شماست:
روزهای اولی که وارد کنگره شدم و فهمیدم مسافرم در کنار درمان اعتیاد می‌تواند کار کند خیلی متعجب شدم با خودم گفتم: مگر می‌شود کسي هم درمان اعتیاد شود هم کار کند چطور می‌توانند به یک فرد مصرف‌کننده اعتماد کنند و خلاصه هزاران سؤالی که در ذهنم بود،با بودن در کنگره آرام‌آرام این جواب‌ها را پیدا کردم.
کران به معنی زاویه یا گوشه است؛ و بی‌کران یعنی بدون گوشه و جهان بيکران یعنی جهانی که گوشه و انتهایی ندارد و تمام شدنی نیست ما یک جهان بيکران مادي و یک جهان بيکران معنوی داریم هر چیزی که در این جهان و جهان ديگری ساخته شود به ديگران منتقل می‌شود و ارزش آن حفظ می‌شود مانند همین متد DST که در کنگره کشف شد.
                                                                         به نام خالق بی همتا روز یک شنبه مورخ بیست و نهم دي ماه نود و هشت مسافران لژیون ۴ به استادي کمک راهنمای محترم مسافر سينا با دستور جلسه (سي دي بيکران ۲)با حضور مسافران آغاز بکار نمود .
به نام قدرت مطلق اللهخلاصه‌ای از سي دي (کمک کنگره به من و کمک من به کنگره)به قلم؛ فاطمه همسفر حمزه (لژیون چهارم)بیایم قیاس را انجام بدهیم و ببینیم کمک کنگره به ما چه بوده و کمک من به کنگره چه بوده.کنگره جسم، روح و روانم که از تعادل خارج‌شده بود را دوباره برگرداند، اعتقادم را به دين و خداوند برگرداند و من را از ضد ارزش‌ها دور کرد، کنگره همه خصلت‌های بد را از من گرفت و خیلی مسائل ديگر.حساب همه ما با کنگره باید صفر باشد و آقای مهندس در آخر سخنا
١- مباحث به سه دسته دروس تمرینی، دروس خواندنی و دروس حفظی، تقسيم بندي می شوند که متناسب با هر درس نوع خلاصه نويسي و رسم الگوهای یادآوری متفاوت است.٢- مباحث تمرینی : مباحثی که برای یادگیری نیاز به حل تمرین دارند.دروسي مانند ریاضی، فیزیک، مسائل اقتصاد، عربی اختصاصی، مسائل زیست شناسي، زبان فارسي و. از این دست هستند.خلاصه نويسي این دروس به صورت رسم الگوهای یادآوری می باشد به این صورت که ابتدا عنوان نوشته شده، سپس نکات اصلی و در نهایت نکات فرعی
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي دوره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود.
دوره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود.
ششمین جلسه از دوره نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60ویژه مسافران شعبه آزادي با استادي مسافر میثم و نگهبانی مسافر یونس و دبیری مسافر عبدالله با دستور جلسه《 نظم،انضباط و احترام در کنگره》 در روز یکشنبه مورخ 98/11/6 راس ساعت 17: شروع به کار کرد.خلاصه سخنان استاد:
هفتمین  جلسه از دوره شانزدهم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران شعبه آزادي ویره با استادي مسافر قاسم ونگهبانی مسافر مصطفی و با دبیری مسافر داوود با دستور جلسه (نظم ،انضباط و احترام در کنگره) در روز سه شنبه مورخ 98/11/8 راس ساعت 17 : آغاز به کار نمود: خلاصه سخنان استاد:
خلاصه گزارش لژیون اول با دستور جلسه (وادي هفتم و تأثیر آن بر روی من )در مورخ ۱۹ اسفند 1398 ماه در روز دوشنبه ساعت 14:00 آغاز به کارکرد.خلاصه سخنان استاد: اول اینکه خدا رو شکر می‌کنم که با این شرایطی که پیش‌آمده توانستیم از طریق فضای مجازی پیگیر آموزش‌های کنگره ۶۰ باشیم و امیدوارم به‌زودي لژیونمان را در مکان مقدس کنگره برگزار کنیم و اعضای شعبه خود را ببینیم و انرژی بگیریم.
به نام قدرت مطلق به لطف خداوند و همت خدمت گزاران کنگره 60 از هفته ی گذشته مورخ 99/03/16 فعالیت ورزشی اکثر شعب کنگره در سراسر کشور، مجددا از سر گرفته شد. در ادامه این مقاله می توانید خلاصه گزارش تصویری عملکرد تیم های ورزشی را مشاهده کنید.
                                                                    به نام آن که جان را فکرت آموخت.                                                                          خلاصه ای از سي دي تقدير                                                        
دهمین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران شعبه آزادي با دستور جلسه کمک من به کنگره  و کمک کنگره به من‌ به  با استادي مسافر حمید و با نگهبانی مسافر علی اصغر و با دبیری مسافر صفی الله در روز پنجشنبه مورخ98/10/19 ساعت 17: آغاز به کار نمود .خلاصه سخنان استاد: 
وره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود.
جلسه بیستم و یکم از لژیون‌های مجازی همسفران کنگره 60 نمایندگیلویی پاستور روز شنبه 17 خردادماه 1399 با مشارکت همسفران، ساعت آغاز به‌کار کرد. در ادامه خلاصه‌ای از عملکرد لژیون ششم در باب "سي دي ژست" و دستور جلسه "چگونه در کنگره قدردانی می کنیم؟" پیش روی شماست:
هفتمین جلسه از دوره نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران شعبه آزادي با استادي مسافر محمدرضا و نگهبانی مسافر قاسم و دبیری مسافر یونس با دستور جلسه OT در روز یکشنبه مورخ 98/11/13 راس ساعت 17: شروع به کار کرد.خلاصه سخنان استاد:
بدترین رنج برای هرموجودي این است که تنها و بی کس باشد. مثالی که می توان برای جایگاه عشق وایمان زد کنگره است .آقای مهندس فرمودند: ما کنگره ۶۰ را با باور و اعتقادي که داشتیم بنا کرديم و عشق و محبت بذری است که باید در بسترش کاشته شود و ما آن را در کنگره کاشتیم.                            به ادامه مطلب مراجعه کنید.
بسم‌الله الرحمن الرحیمدوره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود.فایل تصویری
دوازدهمین جلسه از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با استادي دکتر بهنام، نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر محسن با دستور جلسه 《کمک کنگره به من،  خدمت من به کنگره 》 در روز جمعه 20 دي ماه 1398  ساعت 8 صبح آغاز بکار نمود.
دوره هشتاد و ششم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادي و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری همسفر بهار با دستور جلسه از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نويسي در تاریخ 99/06/05 راس ساعت 09:35 آغاز به کار نمود.
دوازدهمین جلسه از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با استادي دکتر بهنام، نگهبانی آقای مهندس و دبیری دکتر محسن با دستور جلسه 《کمک کنگره به من،  خدمت من به کنگره و سي دي بيکران》 در روز جمعه 20 دي ماه 1398  ساعت 8 صبح آغاز بکار نمود.
                                                                              ( به نام نامی عشق الله )روز یک شنبه مورخ بیست و دوم  دي ماه ۱۳۹۸ لژیون مسافران لژیون ۴ به استادي کمک راهنمای محترم مسافر سينا با دستور جلسه(سي  دي بيکران ۱)با حضور مسافران آغاز بکار نمود. 
جلسه هجدهم از لژیون‌های مجازی همسفران کنگره 60 نمایندگیلویی پاستور روز شنبه 27 ارديبهشت‌ماه 1399 با مشارکت همسفران، ساعت آغاز به‌کار کرد. در ادامه خلاصه‌ای از عملکرد لژیون سوم در باب دستور جلسه " در استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟" ، وادي چهارم و سي دي نفس و جسم؛ پیش روی شماست:

آخرین جستجو ها

مهسا گلی همه چیز از همه جا buckchangoosi Iran links | لینکهای پر بازدید اینترنتی geoclossagu گروه زبان انگلیسی متوسطه دوم سروآباد hijuly دانلود کتاب- کنکوری ها paupolacon مدرسه علمیه زهرای اطهر سلام الله علیها مشهد