نتایج جستجو برای عبارت :

سی دی گلریزان

به نام قدرت مطلق اللهکمک راهنمای محترم خانم ندا به ما فرمان دادند تا قلکی تهیه کنیم و از همین الان خود را برای جشن گلريزان آماده کنیم. ما در کنگره یاد گرفته ایم که پس انداز کردن بسيار مهم است. امیدوارم در جشن گلريزان امسال کسانی که خواسته خدمت در لژیون سردار را دارند به خواسته خود برسند.
به نام خداوند بخشنده ومهرباندر باب دستور جلسه هفتگی؛ جشن گلريزانبه قلم؛ همسفر اکرمگلريزان ریختن و ایجاد گل زندگی و امید در چله سرما رنج و سختی و گرفتاری است که با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های در رنج هديه می‌کنند.
به نام قدرت مطلق اللهسومین جلسه از دور اول کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰ ویژه جشن گلريزان در روز دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ با استادي کمک‌راهنمای محترم همسفر مرجان، نگهبانی همسفر زینب و دبیری کمک‌راهنمای محترم همسفر آرزو با دستور جلسه‌ی جشن گلريزان راس ساعت ۱۵ برگزار شد.
به نام خداوند هستی بخشاطلاعیه جشن گلريزان بدينوسيله به اطلاع همسفران گرانقدر می‌رسانیم در روز دوشنبه ۱۹ آبان ۹۹ در شعبه عمان سامانی جشن گلريزان را با شکوه برگزار خواهیم کرد.ساعت شروع جلسه ۳ بعد از ظهرمنتظر قدوم سبزتان هستیم.
همه با هم در جشن بزرگ گلريزان شرکت می کنیم تا حال دلمان خوب شود و برکت و عشق در زندگیمان وارد شود و مهم اینکه ديگران را نیز به این جشن زیبا دعوت کنیم آرزوی بنیان کنگره ۶۰ ، آرزوی تک تک ماست و تک تک ما در انتقال این علم و دانش نقش داریم. برای اینکه این هدف بزرگ کنگره ۶۰ با قدرت وهمچون گذشته به راه خود ادامه دهد، این امر مستم مثلثی است که بنیان کنگره ۶۰ برای موجوديت هر سازمان مردم نهادي ترسيم نموده‌اند؛ مثلث علم و دانش، نیروی متخصص و
جلسه ویژه جشن گلريزان مسافران سال ۹۸ نمایندگی گیلان روز سه شنبه با  استادي ایجنت محترم نمایندگی آقای مسعود، نگهبانی آقای محمدصادق و دبیری آقای علیرضا با دستور جلسه گلريزان » در تاریخ ۹۸/۹/۲۶ راس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود.
در دهمین جلسه هماهنگی ديده بان لژیون های سردار علی رضا زرکش با نگهبانان و دبیران لژیون های سردار در خصوص چگونگی برگزاری جشن گلريزان در روز یکشنبه 12 آبان ماه 1398 در ساعت 17 بعدازظهر در محل ساختمان ۲۰ دستورالعمل نحوه برگزاری جشن گلريزان سال 1398 تدوین شد.در ادامه مجید سلامی، ديده بان امور مالی و علی مجديان، ديده بان مرزبان ها و انتخابات درباره چگونگی برگزاری جشن گلريزان سخنانی را بیان کردند که در ادامه می‌خوانید.
با سلام و احترامبه استحضار اعضای محترم کنگره 60 می رساند دستور جلسه این هفته از تاریخ شنبه 25 آبان الی جمعه 1 آذر به توان مالی تغییر پیدا می‌کند.لازم به ذکر است که برگزاری جشن هفته گلريزان تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد. نگهبان کنگره 60www.c60.irhttps://congress60.org/News/42877/اطلاعیه-نگهبان
جلسه  پنجم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی سالیانه کنگره60 ویژه لژیون مالی و جشن گلريزان با دستور جلسه،جشن گلريزان در روز دوشنبه مورخ 25/آذر/98با استادي ایجنت محترم مسافر محمد و نگهبانی نگهبان لژیون مالی، مسافر مهرداد و دبیری دبیر لژیون مالی، مسافر سعید راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
گلريزان وقتی آمد کلا چیدمان کنگره تغییر کرد و پایه های مالی مستحکم شد، و کنگره مثله یک کشتی فوق کروز به راه اش ادمه داد. در گلريزان هر کس در حد توان خودش و با تفکر  اینکه چرا کمک کند یا نکند شرکت می کند.
جلسه‌ی دوم از دوره‌ی یکم، کارگاه آموزشی همسفران شعبه ابن سينا،لژیون سردار با استادي ایجنت همسفر فاطمه  نگهبانی همسفر اعظم و دبیری همسفر سهیلا با دستور جلسه‌ی(جشن گلريزان) در تاریخ ۱۹ آبان ۹۹ راس ساعت ۱۴ آغاز به کار کرد.
جشن گلريزان؛ یعنی وارد عمل شدن و بخشیدنگفت و گو با کمک راهنما همسفر سمیرادر باب دستور جلسه هفتگی؛جشن گلريزانکمک راهنما همسفر سمیرا یکی از اعضای لژیون سردار می باشد که به مناسبت هفته ی گلريزان با ایشان گفت و گویی داریم و در ادامه مطلب توجه شما را به این گفت و گو جلب می نماییم.
جلسه ششم از جشن گلريزان کنگره شصت ویژه همسفران شعبه آکادمی با استادي بنیان کنگره شصت آقای مهندس دژاکام، نگهبانی دستیار ديده بان خانم مونا و دبیری همسفر لیلا با دستور جلسه جشن گلريزان» رأس ساعت 16 روز سه‌شنبه مورخ بیستم آبان ماه سال ۹۹ در نمایندگی آکادمی آغاز به کار کرد.مهندس دژاکام: ما در گلريزان به آیندگان خدمت میکنیم تا بیایند، آموزش بگیرند و از اعتیاد نجات پیدا کنندلطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
شنبه 25 آبان 1398 دستور جلسه هفته (جشن گلريزان)، به قلم ديده بان محترم مسافر علی خدامی + 1 8
جلسه سوم از دور اول کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران نمایندگی خمین با استادي اسيستنت محترم همسفر الهه ، نگهبانی همسفر اعظم و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه " جشن گلريزان " در روز یک شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷ آغاز به کار کرد.
رتبه بندي نمایندگی های کنگره60 در گلريزان 1398 بر اساس صحبت های ارایه شده توسط اقای مهندس حسين دژاکام ( بنیان کنگره60 ) در روز چهارشنبه 30 اسفند ماه 1398، رتبه بندي نمایندگی در گلريزان 1398 به شرح زیر میباشد: رتبه بندي نمایندگی های کنگره 60 بر اساس تعداد لژیون هر نمایندگی در مراسم گلريزان 1398 ( بدون تعهد )
 دستور جلسه این هفته: گلريزانبه قلم کمک راهنما مسافر حسيندر هفته گلريزان کمکی است به خودمان و لیاقتی است که خداوند در اختیارمان گذاشته است تا در کنار ديگران و در لژیون های سردار قرار بگیریم. 
جلسه دوازدهم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادي و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلريزان"، در روز چهارشنبه 20 آذر ماه سال 98 ساعت 9:15 آغاز به کار کرد.
پنجمین جلسه از دور سوم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره ۶۰ خرم آباد روزهای پنجشنبه ویژه مسافران و همسفران با استادي کمک راهنمای محترم مسافر رضا و نگهبانی مسافر توکل و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه هفته جشن گلريزان در تاریخ 98/9/28 راس ساعت17 آغاز بکار کرد.
جلسه اول از دوره شصت و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادي و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلريزان"، در روز چهارشنبه 22آبان ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.
بنام خدا مسافران و همسفران محترم نمایندگی تخت جمشید  در آستانه هفته گلريزان خوب است با توجه به آموزشهای کنگره پاسخی برای این سوالات داشته باشیم که هر کدام از ما در جشن گلريزان امسال چه نقشی داریم؟ بهای خدماتی که در کنگره 60 برای تک تک ما ارائه شده و می شود را در کجا باید پرداخت کنیم؟انشالله روز شنبه  98/8/25 در قسمت جلسه بسته همسفران و روز سه شنبه  98/8/28 در جلسه مسافران جشن گلريزان پر برکتی را برگزار خواهیم کرد و با تمام توان خود در
دستور جلسه هفته (جشن گلريزان)، به قلم ديدبان محترم مسافر علی خدامیهمه با هم در جشن بزرگ گلريزان شرکت می کنیم تا حال دلمان خوب شود و برکت و عشق در زندگیمان وارد شود و مهم اینکه ديگران را نیز به این جشن زیبا دعوت کنیم
بنام خدا مسافران و همسفران محترم نمایندگی تخت جمشید  در آستانه هفته گلريزان خوب است با توجه به آموزشهای کنگره پاسخی برای این سوالات داشته باشیم که هر کدام از ما در جشن گلريزان امسال چه نقشی داریم؟ بهای خدماتی که در کنگره 60 برای تک تک ما ارائه شده و می شود را در کجا باید پرداخت کنیم؟انشالله روز شنبه  98/9/23 در قسمت جلسه بسته همسفران و روز سه شنبه  98/9/26 در جلسه مسافران جشن گلريزان پر برکتی را برگزار خواهیم کرد و با تمام توان خود در
رتبه بندي نمایندگی های کنگره60 در گلريزان 1398 بر اساس صحبت های ارایه شده توسط اقای مهندس حسين دژاکام ( بنیان کنگره60 ) در روز چهارشنبه 30 اسفند ماه 1398، رتبه بندي نمایندگی در گلريزان 1398 به شرح زیر میباشد: رتبه بندي نمایندگی های کنگره 60 بر اساس تعداد لژیون هر نمایندگی در مراسم گلريزان 1398 ( بدون تعهد )
مشارکت های مکتوب همسفران لژیون دومدر باب دستور جلسه هفتگی ؛ گلريزاندر سال یک بار در شعب کنگر60 جشن گلريزان برگزارمی شود.به قول آقای مهندس خداوند اجازه خدمت به هر کسي رانمی دهد، خداوند به شما لطف می کند که اجازه می دهد به ديگران کمک کنید، آرامش و آسایش ما در جمع است در فرد نیست ، باید لذت بخشش را درک کنیم، وقتی به تسکین درد کسي کمک می کنید به آرامش و آسایش می رسيد.
دومین روز از جشن گلريزان در نمایندگی شادآباد مورخه 99/8/19 با شکوه فراوان برگزار گرديد که بسياری از مسافران جایگاه لژیون سردار را تجربه  کردند و در این روز تعداد دنورهای نمایندگی به عدد شش رسيدبا عرض تبریک و آرزوی سلامتی برای تمام عزیزان خدمت گزار نمایندگی شادآباد.
جلسه اول از دوره شصت و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادي و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلريزان"، در روز چهارشنبه 22 آبان ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.
مشارکت همسفران با دستور جلسه " گلريزان "جشن گلريزان اول کمک به خودم است که با خودم روبرو شوم تا در آن بخشیدن را یاد بگیرم. همچنین می تواند کمکی بشود برای مصرف کنندگانی که از همه جا نا امید شده اند و راه ديگری ندارند .
براساس صحبت های ارایه شده توسط اقای مهندس حسين دژاکام ( بنیان کنگره60 ) در روز چهارشنبه 30 اسفند ماه 1398، رتبه بندي نمایندگی در گلريزان 1398 به شرح زیر میباشد:رتبه بندي نمایندگی های کنگره 60 بر اساس تعداد لژیون هر نمایندگی در مراسم گلريزان 1398 ( بدون تعهد )
جلسه اول از دوره شصت و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادي و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلريزان"، در روز چهارشنبه 8 آبان ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مبارزه با جنبش شیطان عـنــکــــــــــــــبــوتـــــ mingxia junotoder oftelbapanc tacobecy pathholidche quocabguda گالری عکس مدلهای جدید انواع سوییشرت زنانه مردانه بچگانه مجلسی و ورزشی ماهنامه تخصصی صنایع چاپ و تبلیغات